13980215
113944
پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات در حسابداری همت


  

حتماً تا کنون قطعی برق را تجربه کرده اید! و به تبع آن، خاموش شدن رایانه (کامپیوتر) و یا خالی شدن باطری لب تاب و خاموش شدن ناگهانی آن را نیز تجربه کرده اید!

متأسفانه گاهی خاموش شدن ناگهانی رایانه همزمان با خواندن و یا نوشتن اطلاعات بر روی هارد دیسک سیستم شده و به اطلاعات درون آن آسیب میرساند که در برخی شرایط زیان خاصی به اطلاعات وارد نکرده و قابل ترمیم هستند ولی در بعضی موارد نیز غیر قابل ترمیم بوده و فقط با بازیابی فایل پشتیبان قابل حل هستند!

علاوه برآن، ویروس ها و بدافزارهای رایانه ای نیز ممکن است آسیب جدی به بانک های اطلاعاتی وارد کرده و ادامه کار با نرم افزار را غیر ممکن سازند.

لذا در چنین شرایطی نداشتن نسخه پشتیبان از اطلاعات خبر خوشی نخواهد بود!

  

برای جلوگیری از چنین خطراتی، حسابداری همت دارای قابلیت پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات بوده که در هنگام اتمام کار با نرم افزار و خروج از آن، با تأیید کاربر، در مسیر های تعیین شده نسخه ی پشتیبان از اطلاعات تهیه نموده و در اختیار شما قرار میدهد.

در حسابداری همت میتوانید دو مسیر برای پشتیبان گیری تعیین کنید که معمولا یک مسیر بر روی خود سیستم و مسیر دیگر بر روی کول دیسک (فلش) تعیین میگردد. لذا در صورت خرابی یکی از نسخه ها نیز، دیگری قابل استفاده خواهد بود.

  

همچنین در نسخه های شبکه ای، به لحاظ امنیت اطلاعات، کلاینت ها مجاز به دریافت فایل پشتیبان از اطلاعات نیستند، اما مدیر سیستم میتواند کاربری را برای پشتیبان گیری از اطلاعات تعیین نموده و مسیرهای پشتیبان را نیز بر روی خود سرور تعیین کند تا با دستور کاربر تعیین شده، پشتیبان گیری بر روی مسیرهای تعیین شده بر روی سرور انجام شود و در عین حال، هیچ کلاینتی به آنها نیز دسترسی نخواهد داشت.

  

و در نهایت در هنگام بازیابی اطلاعات، حسابداری همت به راحتترین وجه عملیات بازیابی را برایتان انجام خواهد داد. فقط کافیست گزینه ی «بازیابی اطلاعات» را کلیک نموده و فایل پشتیبان را انتخاب و تأیید کنید تا عملیات بازیابی کل اطلاعات از نسخه ی پشتیبان انجام شود.

  

با حسابداری همت، امنیت اطلاعات خود را تضمین کنید.