« پرتال مشتریان همت »

شرکت داده پردازان همت در راستای گسترش سطح فروش و خدمات محصولات نرم افزاری خود اقدام به راه اندازی «پرتال مشتریان» نموده است. کاربران محصولات نرم افزاری همت میتوانند با در اختیار داشتن نام کاربری و کلمه عبور وارد پرتال شده و از امکانات آن بهره مند گردند.

همچنین نمایندگان فروش شرکت میتوانند با ورود به پرتال مشتریان، تمامی مراحل خرید بسته های نرم افزاری و فعال سازی آنها را بدون تماس مستقیم با واحد پشتیبانی شرکت انجام دهند.

مشتریان جدید نیز میتوانند با ثبت نام در پرتال مشتریان همت، به بخش فروشگاه مراجعه نموده و اقدام به سفارش محصولات و یا خدمات نمایند.

 

پرتال مشتریان همت شامل بخش های زیر میباشد:

ثبت نام - ورود : بدیهی است که برای استفاده از امکانات پرتال، ابتدا باید وارد پرتال شوید. لذا با مراجعه به این قسمت و وارد کردن نام کاربری و کلمه ی عبور خود، وارد پرتال شوید تا سایر امکانات آن فعال شود.

درصورتی که از قبل مالک یکی از محصولات همت هستید، جهت دریافت نام کاربری و کلمه ی عبور خود میتوانید کد زیر را به شماره ی پیامگیر سامانه ارسال نموده و مشخصات ورود به پرتال خود را دریافت نمایید.

کد ارسالی (از چپ به راست): 41:SN     (بجای SN شماره سریال نرم افزار خود را درج نمایید. مثال: 41:351015310123)
شماره ی پیامگیر سامانه: +98500026663811  
 توجه!!! هیچگونه فاصله ی اضافی در بین حروف کد ارسالی وجود ندارد. همچنین پیامک باید از سیم کارتی ارسال شود که شماره ی آن در سامانه ی همت برای نرم افزارتان ثبت شده است. یعنی اگر کد مذکور را از تلفن همراه شخص دیگری ارسال کنید سامانه پیغام خطا صادر خواهد نمود.

همچنین اشخاصی که هنوز هیچ محصولی از محصولات همت را دریافت نکرده اند میتوانند در فرم مربوط به ثبت نام در همین بخش، مشخصات خود را وارد نموده و نام کاربری و کلمه ی عبور خود را دریافت نمایند. البته باید به این نکته توجه داشت که نام کاربری و کلمه ی عبور به شماره ای ارسال خواهد شد که در فرم ثبت نام وارد میشود.

 

دانلود نرم افزار : جهت به روز رسانی نرم افزار خود و یا دریافت پکیج کامل نرم افزار و یا بسته های به روز رسانی مربوط به نرم افزار خود به این بخش مراجعه کنید. البته باید شماره سریال ثبت شده ای در سامانه داشته باشید تا بتوانید موارد مذکور را دانلود کنید.

 

گردش حساب : این قسمت ویژ ه ی نمایندگان فروش محصولات همت است. نمایندگان گرامی میتوانند در این قسمت گردش حساب و پورسانت خود را مشاهده نموده و از مانده حساب خود باخبر شوند.

 

شماره سریال ها : در این بخش میتوانید شماره سریال های متعلق به خود و مشخصات آنها را مشاهده نمایید.

 

فروشگاه : در این بخش نیز میتوانید محصولات عرضه شده در فروشگاه همت را مشاهده نموده و اقدام به خرید آنها نمایید.

 

مشخصات کاربر : در این قسمت میتوانید مشخصات کاربری خود را مشاهده نموده و درصورت نیاز آنها را تغییر دهید.